profil_100.png


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Kariera - artykuły

Konferencja 'WeAreDevelopers' 2017 w Wiedniu

Dział: kariera - pracaikariera.pl

Austriacka stolica gościć będzie w dniach 11. - 12. maja 2017 r. ponad 2000 programistów web, mobile i software jak również specjalistów, managerów oraz osoby zarządzające w działach IT. Istotą konferencji 'WeAreDevelopers' jest nie tylko fachowa wymiana wiedzy, ale również połączenie kolegów po fachu z Europy Środkowo-Wschodniej i rozmowy z potencjalnymi pracodawcami i zleceniobiorcami.


 

Inicjatorami konferencji są Sead Ahmetović i Benjamin Ruschin. Są oni pewni, że 'programiści stali w ostatnich latach na dalszym planie, podczas gdy ich koledzy z działów marketingu byli w świetle reflektorów'. Konferencja 'WeAreDevelopers' 2017 ma stworzyć dotychczas brakującą scenę i platformę, ma zainspirować i wspierać programistów z Europy Środkowo-Wschodniej. Trzecia edycja konferencji już na etapie organizacji wychodzi daleko poza granice Austrii, a Wiedeń pragnie być postrzegany jako atrakcyjny, ponadregionalny hub technologiczny. Aby konferencja się udała, zaplanowano ją na całe dwa dni. Na 7.000 m2 w wiedeńskiej Marx Halle, na największym 'Developers playground' zagości ponad 2.000 specjalistów branży IT.'

 

W listopadzie 2016 r. do inicjatorów konferencji dołączyli Thomas Pamminger i Markus Wagner, którzy doradzają i starają się nadać konferencji jeszcze bardziej międzynarodowy wymiar.

Tematycznie konferencja poświęcona będzie web development, mobile development, software development, virtual reality, internet of things, augmented reality, robotics, big data, IT security, artificial intelligence oraz development platforms.

 

Program obejmuje współczesne trendy w sieci, sesje z ekspertami, interaktywne developer workshops, prezentacje nowoczesnych technologii, konkursy coding oraz różne działania w ramach networkingu. Ponadto dyrektorom CTO oraz managerom IT największych koncernów przemysłowo-technologicznych proponowany jest obszerny transfer knowhow w zakresie „Technology Innovations“.

 

Sprzedaż biletów już trwa. Cena regularna wynosi 199 Euro, w chwili obecnej są jeszcze dostępne bilety za 59 EUR w ramach tzw. early-bird. Z kodem promocyjnym EUROCOMM-PL dostaną Państwo 20 % zniżkę na wszystkie kategorie cenowe.

 

Dalsze informacje znajdą Państwo pod linkiem:

www.wearedevelopers.org

dodane przez infpras.


data ostatniej modyfikacji: 2016-12-22 13:41:33
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura studenci przy budynku SWPS
miniatura
miniatura hol główny budynku WST