Kariera - artykuły

Ho, ho, ho – chodź do Empiku!

Dział: kariera - pracaikariera.pl

Zanim zaczniesz uczyć się do egzaminów w sesji zimowej i spadnie pierwszy śnieg, mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Co roku powtarzasz sobie, że tym razem Twoja rodzina znajdzie pod choinką coś extra właśnie od Ciebie? A może jednak jesteś przykładnym synem/córką, bratem/siostrą i tyle wydajesz na świąteczne prezenty, że nie starcza Ci już na sylwestrowe szaleństwa? Dziś przychodzę Ci z pomocą i wystarczająco wcześniej mówię „ho, ho, ho – chodź do Empiku

W tym roku pomyślałem, że przyda mi się pomoc już kilka miesięcy wcześniej, bo przecież coraz trudniej o trafiony prezent. Chyba nie znam osób (może przez to, ile listów co roku dostaję), które nie lubią niespodzianek! Ale za to trochę gorzej z tymi kreatywnymi, mającymi pełną głowę pomysłów i uwielbiającymi robić ciekawe prezenty.

Jeśli więc kochasz kulturę, wiesz jaka płyta, książka czy film są właśnie na czasie, ale – przede wszystkim – lubisz kontakt z ludźmi i nie straszny Ci świąteczny szał zakupowy (Last Christmas kilka razy dziennie), dołącz do Empiku!

dodane przez MJCC


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-23 22:14:18
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura