IAESTE CaseWeek

Dział: kariera - pracaikariera.pl

IAESTE CaseWeek to największy cykl warsztatów case study w Polsce, organizowany od 2008 roku przez IAESTE - międzynarodową organizację studencką non-profit, której misją jest budowanie międzynarodowego zrozumienia poprzez prowadzenie programu wymiany praktyk zagranicznych. IAESTE działa w ponad 80 krajach na całym świecie, a w Polsce posiada 12 aktywnych komitetów lokalnych przy największych uczelniach technicznych.

Założeniem projektu jest zbliżenie środowiska akademickiego i biznesowego przez stworzenie przestrzeni sprzyjającej spotkaniu i współpracy. Przedstawienie firmy i obszaru jej działań odbywa się poprzez angażujące studentów warsztaty praktyczne w formule case study. Studenci liczą natomiast na możliwość poznania organizacji od środka, zdobycia nowych umiejętności, a także otrzymania atrakcyjnych ofert staży.

W tegorocznej edycji IAESTE CaseWeek warsztaty odbywają się jednocześnie na 8 uczelniach wyższych. Każda edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno studentów i przedsiębiorstw komercyjnych, jak i organizacji użytku publicznego, przedstawicieli oświaty i mediów.


data ostatniej modyfikacji: 2023-04-18 13:16:39
Komentarze
Polityka Prywatności