Kariera - przegląd firm i instytucji - serwis archiwalny

Działalność
Branża
Zasięg

Concordia Ubezpieczenia

Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital SA jest towarzystwem oferującym ubezpieczenia na życie. Concordia Capital SA oprócz możliwości zabezpieczenia finansowego i inwestowania środków pieniężnych, oddaje do dyspozycji Klientów profesjonalną kadrę pracowników Towarzystwa oraz rzeszę specjalistów z firm współpracujących.

e-mail: office@concordiaubezpieczenia.pl

Concordia obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami Spółdzielczymi. Swoje doświadczenie czerpie z blisko 140-letniej tradycji w świadczeniu usług ubezpieczeniowych głównego akcjonariusza - Concordii Versicherung Holding AG z Hanoweru. Od 2001 roku działalność prowadzi również Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A., które jest Towarzystwem oferującym ubezpieczenia na życie i razem z Concordia Polska TUW tworzy Concordię Ubezpieczenia. 

Concordia posiada obecnie 10 Oddziałów, prawie 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych oraz współpracuje z blisko 2000 Pośrednikami w całej Polsce.

Celem Concordii jest tworzenie produktów ubezpieczeniowych połączonych z solidną likwidacją szkód. Concordia wypełnia tę misję od kilkunastu lat pokazując, że jakość obsługi, kreowanie przyjaznej oferty, to metoda na zwiększanie konkurencyjności na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Concordia specjalizuje się w ubezpieczeniach rolnych, ubezpieczeniach ochrony prawnej, systemach ubezpieczeń dla firm oraz bancassurance dla bankowości spółdzielczej. Na polskim rynku ubezpieczeń Concordię wyróżnia tworzenie polis, które nie konkurują ceną, ale jakością świadczonych usług. Towarzystwo przygotowuje produkty skierowane do m.in. mieszkańców średnich i małych miejscowości, klientów banków spółdzielczych, małych i średnich przedsiębiorstw, gmin, rolników.

Kapitał zakładowy Concordia Polska TUW wynosi 65 217 398 zł a kapitał akcyjny WTUŻiR Concordia Capital S.A. wynosi 27.000.000 zł. O pozycji Concordii świadczą także dane dotyczące udziału w rynku. Ubezpieczenia upraw w ramach oferty rolnej to 35%, w przypadku ochrony prawnej - aż 50%.

Potwierdzeniem zaufania ze strony Klientów, wysokiej jakości produktów i usług jest przyznanie Concordii licznych nagród i certyfikatów. Za pakiet ubezpieczeń dla rolnictwa - "Concordia Agro" certyfikatu jakości "Najlepsze w Polsce" w Konsumenckim Konkursie Jakości. Potencjał w zakresie jakości likwidacji szkód dostrzegła w 2010 roku Gazeta Bankowa i przyznała Concordii IV miejsce w rankingu Firm Ubezpieczeniowych.


Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSEiTszczecin_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Pracownia Masażu
miniatura WSZOP
Polityka Prywatności