profil_100.png


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Kariera - artykuły

11 marca (sobota) w Warszawie odbędzie się konferencja „Strefa Zmian – życie zawodowe”. To już III edycja konferencji pod szyldem #StrefaZmian. Konferencja skierowana jest do zarówno do osób, które poszukują nowych wyzwań w pracy etatowej, właścicieli mikrofirm, a także freelancerów.
Już ponad 10 000 młodych znalazło w ten sposób wymarzone zatrudnienie. W marcu i kwietniu osiem miast w Polsce po raz kolejny zamieni się w centrum rekrutacji studentów i absolwentów. Ruszają Absolvent Talent Days - największy festiwal kariery młodych w kraju.
Pod koniec stycznia, podczas uroczystej Gali Builder Awards zostali ogłoszeni laureaci IV edycji ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Architektów, nad którym mecenat objął OKNOPLAST, producent okien kreujący i wyznaczający trendy w branży.
Język angielski to język uniwersalny. Najchętniej uczą się tego języka uczniowie, jest najbardziej popularny w korporacjach oraz w innych miejscach pracy. Wg statystyk co szósta oferta w Polsce jest dla osób znających język angielski na poziomie komunikatywnym. Znając nawet kilka języków różnych niż angielski musimy liczyć się z tym, że pracodawca będzie wymagał od nas dodatkowej znajomości języka angielskiego.
Prognozowanie najlepszych zawodów na 2020 rok może niektórym przypominać wróżenie z fusów. Rynek pracy zmienia się dynamicznie, więc naprawdę trudno jest przewidzieć, co sprawdzi się za 3, 5 czy 10 lat. Należy też postawić pytanie, czy potrzeba aż tyle czasu, aby zdobyć zawód przyszłości?
Austriacka stolica gościć będzie w dniach 11. - 12. maja 2017 r. ponad 2000 programistów web, mobile i software jak również specjalistów, managerów oraz osoby zarządzające w działach IT. Istotą konferencji 'WeAreDevelopers' jest nie tylko fachowa wymiana wiedzy, ale również połączenie kolegów po fachu z Europy Środkowo-Wschodniej i rozmowy z potencjalnymi pracodawcami i zleceniobiorcami.
Podejmij noworoczne wyzwanie - sprawdź swoje umiejętności programistyczne!
Program Ambasadorów CSR jest jedną z inicjatyw Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, która skupia wokół siebie młodych, energicznych ludzi, chcących nie tylko zdobywać nową wiedzę, ale przede wszystkim zmieniać rzeczywistość, działając na rzecz swojego środowiska lokalnego! Program skierowany jest do studentów i studentek z całej Polski.
W Twojej firmie praktykanci nie parzą kawy i nie kserują dokumentów, lecz realizują samodzielne zadania? Zgłoś ją do konkursu na „Praktykodawcę Roku Województwa Śląskiego 2016”!
Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Polish-American Internship Initiative - programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich przedsiębiorstwach dla polskich studentów. Na stronie internetowej PAII dostępne są oferty stażowe firm Archer Daniels Midland Company i Pittsburgh Glass Works. Studenci, którzy chcieliby wyjechać na staż w USA w wakacje 2017, mogą składać aplikacje on-line do 22 grudnia 2016.
Firma PCO S.A., czołowy producent przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej dla potrzeb wojska oraz innych służb mundurowych zaprasza na Dzień Otwarty.
Start-upy powstają w wielu branżach jednak najczęściej są one związane innowacyjnymi rozwiązaniami. Pracujący w tego typu przedsiębiorstwach bądź też organizacjach wymieniają wiele zalet w związku z pracą w start-up'ach. Zaletami pracy w tych miejscach są niezależność, możliwość realizowania swoich własnych pomysłów, zdobywanie doświadczenia, spore możliwości rozwoju, a także różnorodność obowiązków. W takiej pracy nie sposób się nudzić, bo codziennie będą czekać na Ciebie nowe wyzwania. Praca w startupie jest idealna dla ludzi młodych pełnych entuzjazmu i z głową pełna nowych pomysłów.
Sollers Consulting is inviting for a lecture: AGILE ENTERPRISE given by world-renowned Agile expert: Ángel Medinilla. The lecture will take place from 06:00 P.M to 07:30 P.M @ SGH (Lecture Hall VI).
Zespół zdolnych inżynierów i studentów Politechniki Lubelskiej (Hydrogreen) zbudował pojazd, który już teraz może przejechać 1000 km za jedną złotówkę! „Hydros” powstał dzięki konstrukcji z nowoczesnych materiałów, nieocenionej pracy zespołowej i pomocy sponsorskiej firm.
Hiszpański architekt Fernando Menis będzie jedną z gwiazd Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. Autor nagradzanego projektu Centrum Kongresowo-Kulturalnego Jordanki w Toruniu przyjedzie do Poznania na zaproszenie Izby Architektów RP.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
kursy_boks_2016.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura wydarzenia
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa - Szczecin