Serwis Praca i Kariera  - strona główna - dział kariera

KARIERA

Serwisy w dziale
Absolwent w drodze do kariery
Fundacja Heros rozpoczęła realizację projektu pn. „Absolwent w drodze do kariery!” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Rozpoczęły się zapisy do We do IT. To wyjątkowa możliwość dla młodych programistów myślących o swoim startupie
W zeszłym tygodniu ruszyły zapisy do We do IT. Jest to wydarzenie w formie warsztatów i konkursu, których organizatorem jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto.
2020-01-30
PRAKTYKI NA STANOWISKUREDAKTOR PORTALU TURYSTYCZNEGO
Organizatorzy zapraszają studentów i absolwentów kierunków związanych z geografią, turystyką, kulturoznawstwem, dziennikarstwem, polonistyką oraz innych do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w portalu turystycznym tropster.pl
2020-02-14
Praktykant - Inżynier Budowy
Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe w budownictwie. Oferujemy praktyki na budowie Skanska.
2020-02-14
Stażysta/-tka w zespole HRBP
Zakres obowiązków: wsparcie w realizacji kluczowych projektów z obszaru HR m.in. rekrutacje, szkolenia; obsługa bieżących spraw pracowniczych w obszarze administracji personalnej; przygotowywanie raportów i analiz.
archiwum:
2019-12-31
Praktyki w Deloitte
Płatne praktyki w Deloitte trwają od 3 do 6 miesięcy w 9 miastach: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Rzeszów i Szczecin.
2019-12-31
Program stażowy w mBanku
Program stażowy przeznaczony jest dla studentów 4 i 5 roku studiów lub absolwentów do 2 lat po ukończeniu kształcenia.
PORADNIK
Serwisy archiwalne

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
AHE_220.jpg
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - 6
miniatura
Polityka Prywatności