STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:

profil_100.png


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Kariera - artykuły

• Amerykański koncern technologiczny ogłasza nabór najlepszych absolwentów z całej Polski na ponad 60 stanowisk kierowniczych w centrach logistyki e-commerce w Poznaniu i Wrocławiu.
Coaching jest coraz bardziej popularny, coraz więcej się o nim mówi, pisze. O powodach zainteresowania tą tematyką i certyfikatach coachingowych opowiada dr Grażyna Urbanik-Papp - coach ACC ICF, opiekun merytoryczny studiów podyplomowych „Coach i trener – partner w rozwoju” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Marzysz o karierze u jednego z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce, a studia skończyłeś nie dawniej niż przed dwoma laty? Spróbuj swoich sił i dołącz do zespołu pracowników Narodowego Banku Polskiego w ramach programu „Staże Prezesa NBP”. Rekrutacja prowadzona jest do końca września. Zapewnij sobie niezwykły start kariery zawodowej.
Program Ambasadorski CMS jest możliwością zdobycia umiejętności poszukiwanych i cenionych przez pracodawców. Jest to również szansa na nawiązanie profesjonalnych kontaktów i rozpoczęcie współpracy z międzynarodową kancelarią.
Autodesk zaprasza do udziału w największej konferencji poświęconej przyszłości oraz trendom w obszarze projektowania i tworzenia produktów. Już 6 października (czwartek) PGE Narodowy w Warszawie zgromadzi architektów, inżynierów, projektantów produktów, twórców gier i animacji oraz pasjonatów i użytkowników rozwiązań Autodesk. Organizatorzy przygotowali specjalną pulę miejsc dla studentów. Rejestracja możliwa jest na stronie http://www.autodesk.pl/forumautodesk2016
W firmach, w których zarządzanie łańcuchem dostaw stanowi ważny element działalności, organizację i automatyzację procesów znacząco ułatwia system SAP. W związku z tym posiadanie przez kandydatów do pracy umiejętności z zakresu wykorzystywania zintegrowanych systemów informatycznych zarządzania klasy ERP jest wysoko cenione przez pracodawców. Uczestnictwo w zajęciach otwartych na studia podyplomowe „Praktyczne zastosowanie SAP ERP”, które odbędą się w ALK.
Ambicja i dążenie do perfekcji to domeny ludzi pragnących być najlepszymi w swojej dziedzinie. Także osoby o bogatym doświadczeniu zawodowym, szczególnie piastujący wysokie stanowiska w firmach najczęściej hołdują tej maksymie mówiącej o tym, że ten kto się nie rozwija, stoi w miejscu. Dobrym i sprawdzonym sposobem na pogłębianie swojej wiedzy jest kontynuacja nauki na prestiżowych studiach MBA. 10 września w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się dzień otwarty.
Pasjonuje Cię świat fashion? Chcesz dołączyć do grona czołowych projektantów mody? Posnania umożliwi Ci rozpoczęcie kariery z prawdziwym impetem! Zaprojektuj sukienkę dla międzynarodowej gwiazdy i wygraj nagrodę pieniężną!
Aby współpraca z agencją tłumaczeń przebiegała efektywnie i satysfakcjonująco, należy przede wszystkim wiedzieć jak przebiega cały proces przekładu. Pozwoli to uniknąć komplikacji w przyszłości oraz zaoszczędzić cenny dla projektu czas.
W XXI wieku język angielski pełni funkcję języka uniwersalnego. Z racji swej pozycji lidera to właśnie po angielski sięgamy najczęściej ucząc się języka obcego. Mimo wszystko warto jest uczyć się również innych języków obcych. Repertuar możliwości jest bardzo szeroki. Co roku pozycja języków narodowych umacnia się, co za tym idzie można dostrzec na rynku popyt na pracowników z językiem hiszpańskim, czy włoskim. Aktualnie poza językiem angielskim poszukiwanym językiem jest chiński. Jako, iż angielski to współcześnie standard, jaki zdecydowana większość młodego pokolenia opanowuje bez trudu, warto postarać się o jakość znajomości angielskiego i nie poprzestawać na podstawach serwowanych nam i wymaganych w szkole.
Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego InterKadra organizuje w swojej siedzibie w Krakowie spotkania, przeznaczone dla młodych ludzi, którzy chcą rozpocząć zawodową karierę.
Czasami o czymś zapomnimy lub musimy coś zrobić na ostatnią chwilę. Przydają się wtedy firmy, które oferują opcję szybkiego wykonania danej usługi. Jak wygląda praca w firmie oferującej niestandardowe, ekspresowe usługi?
Nie ulega wątpliwości, że największą korzyścią, którą czerpiemy z urlopu jest ładowanie baterii. Nie warto umniejszać wagi odpoczynku. Nikt nie jest w stanie pracować na sto procent, nie robiąc regularnych przerw. Zatem, niezależnie od tego, jak intensywnie pracujemy, nie warto wpadać w pułapkę myślenia, że jesteśmy niezastąpieni. Zamiast odkładać urlop, lepiej wyłączyć na chwilę silnik i odpocząć. Nawet krótka przerwa sprawi, że wrócimy zrelaksowani, z nową energią i gotowi do działania.
Chciałbyś sprawdzić się w dziedzinach takich jak marketing, project management, PR lub HR? Działasz aktywnie w organizacjach bądź kołach naukowych i chcesz wykorzystać nabyte umiejętności w środowisku biznesowym, a do tego jesteś studentem II lub III roku studiów licencjackich/inżynierskich lub I roku studiów magisterskich?
Szczypta ambicji, łyżka inteligencji, szklanka pracowitości i otwartości na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. Wszystko razem wymieszać aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Odłożyć aż do wyrośnięcia. Oto prosty przepis jak z praktykanta stać się pracownikiem w wymarzonej firmie. Przedstawiamy historię praktykanta, który został firmie po 3-miesięcznych praktykach. Takich przypadków będzie jeszcze więcej – w Nestlé trwa właśnie 17. edycja praktyk letnich.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Kampus WSPiA w Rzeszowie
miniatura
miniatura