STREFA PRACODAWCY
Tu możesz dodać:

profil_100.png


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Kariera - artykuły

Sollers Consulting is inviting for a lecture: AGILE ENTERPRISE given by world-renowned Agile expert: Ángel Medinilla. The lecture will take place from 06:00 P.M to 07:30 P.M @ SGH (Lecture Hall VI).
Zespół zdolnych inżynierów i studentów Politechniki Lubelskiej (Hydrogreen) zbudował pojazd, który już teraz może przejechać 1000 km za jedną złotówkę! „Hydros” powstał dzięki konstrukcji z nowoczesnych materiałów, nieocenionej pracy zespołowej i pomocy sponsorskiej firm.
Hiszpański architekt Fernando Menis będzie jedną z gwiazd Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. Autor nagradzanego projektu Centrum Kongresowo-Kulturalnego Jordanki w Toruniu przyjedzie do Poznania na zaproszenie Izby Architektów RP.
Akademia Biznesu to już tradycja w firmie doradczej Deloitte. W tym roku akademickim rusza dwunasta edycja programu edukacyjnego, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich swoją wiedzą z zakresu rachunkowości, podatków, prawa, konsultingu, zarządzania ryzykiem czy rozwiązań IT. W ubiegłym roku w dziewięciu miastach Polski, w około 60 bezpłatnych warsztatach, uczestniczyło prawie 2 tys. studentów. Aplikacje on-line do tegorocznej edycji można składać do 3 listopada br.
• Amerykański koncern technologiczny ogłasza nabór najlepszych absolwentów z całej Polski na ponad 60 stanowisk kierowniczych w centrach logistyki e-commerce w Poznaniu i Wrocławiu.
Coaching jest coraz bardziej popularny, coraz więcej się o nim mówi, pisze. O powodach zainteresowania tą tematyką i certyfikatach coachingowych opowiada dr Grażyna Urbanik-Papp - coach ACC ICF, opiekun merytoryczny studiów podyplomowych „Coach i trener – partner w rozwoju” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Marzysz o karierze u jednego z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce, a studia skończyłeś nie dawniej niż przed dwoma laty? Spróbuj swoich sił i dołącz do zespołu pracowników Narodowego Banku Polskiego w ramach programu „Staże Prezesa NBP”. Rekrutacja prowadzona jest do końca września. Zapewnij sobie niezwykły start kariery zawodowej.
Program Ambasadorski CMS jest możliwością zdobycia umiejętności poszukiwanych i cenionych przez pracodawców. Jest to również szansa na nawiązanie profesjonalnych kontaktów i rozpoczęcie współpracy z międzynarodową kancelarią.
Autodesk zaprasza do udziału w największej konferencji poświęconej przyszłości oraz trendom w obszarze projektowania i tworzenia produktów. Już 6 października (czwartek) PGE Narodowy w Warszawie zgromadzi architektów, inżynierów, projektantów produktów, twórców gier i animacji oraz pasjonatów i użytkowników rozwiązań Autodesk. Organizatorzy przygotowali specjalną pulę miejsc dla studentów. Rejestracja możliwa jest na stronie http://www.autodesk.pl/forumautodesk2016
W firmach, w których zarządzanie łańcuchem dostaw stanowi ważny element działalności, organizację i automatyzację procesów znacząco ułatwia system SAP. W związku z tym posiadanie przez kandydatów do pracy umiejętności z zakresu wykorzystywania zintegrowanych systemów informatycznych zarządzania klasy ERP jest wysoko cenione przez pracodawców. Uczestnictwo w zajęciach otwartych na studia podyplomowe „Praktyczne zastosowanie SAP ERP”, które odbędą się w ALK.
Ambicja i dążenie do perfekcji to domeny ludzi pragnących być najlepszymi w swojej dziedzinie. Także osoby o bogatym doświadczeniu zawodowym, szczególnie piastujący wysokie stanowiska w firmach najczęściej hołdują tej maksymie mówiącej o tym, że ten kto się nie rozwija, stoi w miejscu. Dobrym i sprawdzonym sposobem na pogłębianie swojej wiedzy jest kontynuacja nauki na prestiżowych studiach MBA. 10 września w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się dzień otwarty.
Pasjonuje Cię świat fashion? Chcesz dołączyć do grona czołowych projektantów mody? Posnania umożliwi Ci rozpoczęcie kariery z prawdziwym impetem! Zaprojektuj sukienkę dla międzynarodowej gwiazdy i wygraj nagrodę pieniężną!
Aby współpraca z agencją tłumaczeń przebiegała efektywnie i satysfakcjonująco, należy przede wszystkim wiedzieć jak przebiega cały proces przekładu. Pozwoli to uniknąć komplikacji w przyszłości oraz zaoszczędzić cenny dla projektu czas.
W XXI wieku język angielski pełni funkcję języka uniwersalnego. Z racji swej pozycji lidera to właśnie po angielski sięgamy najczęściej ucząc się języka obcego. Mimo wszystko warto jest uczyć się również innych języków obcych. Repertuar możliwości jest bardzo szeroki. Co roku pozycja języków narodowych umacnia się, co za tym idzie można dostrzec na rynku popyt na pracowników z językiem hiszpańskim, czy włoskim. Aktualnie poza językiem angielskim poszukiwanym językiem jest chiński. Jako, iż angielski to współcześnie standard, jaki zdecydowana większość młodego pokolenia opanowuje bez trudu, warto postarać się o jakość znajomości angielskiego i nie poprzestawać na podstawach serwowanych nam i wymaganych w szkole.
Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego InterKadra organizuje w swojej siedzibie w Krakowie spotkania, przeznaczone dla młodych ludzi, którzy chcą rozpocząć zawodową karierę.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
ATAS_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura