Dni Kariery organizowane przez AIESEC na SGH

Tag: SGH
Dział: kariera - pracaikariera.pl

Czy zastanawiasz się nad sposobami, jak rozkręcić swoją karierę już podczas studiów? Nurtuje Cię pytanie od czego zacząć? A może chciałbyś opanować sztukę tworzenia doskonałego CV i zdobyć wiedzę na temat tego, na co naprawdę zwracają uwagę pracodawcy? Jeśli tak, to Dni Kariery® w SGH są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Dni Kariery® to uznane targi pracy, praktyk i staży, działające od ponad 30 lat, skierowane do studentów poszukujących zatrudnienia w renomowanych firmach. Już 9 kwietnia 2024 roku, w godzinach 10:00-16:00, w Gmachu Głównym Szkoły Głównej Handlowej, na Auli Spadochronowej przy al. Niepodległości 162, uczestnicy będą mieli okazję spotkać przedstawicieli najbardziej prestiżowych przedsiębiorstw na rynku.

Dlaczego warto wziąć udział w Dniach Kariery®?

Podczas wydarzenia organizowane są Symulowane Rozmowy Rekrutacyjne, które umożliwią studentom przetestowanie swoich umiejętności praktycznych oraz otrzymanie profesjonalnej opinii od ekspertów. Od tej pory napisanie najlepszego CV, prezentacja swoich umiejętności i osobowości czy szansa na uzyskanie cennych wskazówek od rekruterów nie będą już tajemnicą!

Nie zabraknie również popularnej wśród studentów części Dni Kariery® - Speed Recruitment [link do zapisów]. To szansa na natychmiastowe znalezienie zatrudnienia w wymarzonej firmie już podczas trwania wydarzenia!

Udział w Dniach Kariery® otwiera drzwi do efektywnego budowania sieci kontaktów zawodowych. Dostęp do tak wielu przedsiębiorstw w krótkim czasie pozwoli na skuteczny networking z przedstawicielami popularnych marek i korporacji w przyjaznej atmosferze.

Dni Kariery® w SGH oferują nie tylko możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, ale przede wszystkim stanowią okazję dla studentów do wejścia na ścieżkę rozwoju kariery z przewagą. Zdobyte kontakty oraz doświadczenie i wskazówki profesjonalistów to idealny przepis na zdobycie wymarzonego stanowiska.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku [link] oraz oficjalnych profili w mediach społecznościowych (Facebook Dni Kariery®, Instagram), aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, jakie zespół Dni Karier® dla Was przygotowuje!

Gotowi na nowe wyzwania?


data ostatniej modyfikacji: 2024-03-08 11:22:26
Komentarze
Polityka Prywatności