Nadszedł czas na XIX edycję Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Dział: kariera - pracaikariera.pl

Pierwsze dwa tygodnie lipca to dla 29 uczestników czas intensywnej pracy podczas Szkoły Letniej, która prowadzona jest przez menedżerów z czołowych polskich firm. 

Do udziału w ALRK zostali wybrani studenci i absolwenci do 27 roku życia, którzy chcą się rozwijać w obszarach budowania strategii, analiz, M&A oraz rynku kapitałowego. Przy rekrutacji ważna była nie tylko wiedza o rynku finansowych, ale także wyróżnienie się na postawie kryteriów nazywanych PAGA FACTOR. Zgodnie z nimi, szukano osób, które: 

  • wykazują zdolności przywódcze, 

  • są odważne, przedsiębiorcze, pracowite i chcą dążyć do ciągłego doskonalenia, 

  • podzielają pasję i wartości Pagi, a także chcą angażować się w rozwój społeczności Fundacji jako jej Alumni. 

Dzięki programowi uczestnicy będą mieli szansę rozwinąć umiejętność strategicznego i krytycznego myślenia oraz swoje kompetencje twarde. Ponadto, skupią się na doskonaleniu swoich zdolności związanych z przywództwem i inteligencją emocjonalną. Finalnie, Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to okazja do poznania innych Liderów Jutra, a także szansa na zdobycie dedykowanego stażu u jednego z partnerów programu. 

Organizatorem Akademia Liderów Rynku Kapitałowego jest Fundacja Lesława A. Pagi, która od ponad 20 lat jest platformą kształtującą oraz łączącą pokolenia liderów, którzy swoimi działaniami, pasją oraz wartościami budują lepsze jutro. W centrum działań Fundacji są wyjątkowe, młode talenty – przyszli liderzy. Poprzez udział w programach liderskich Fundacja wspiera także w długoterminowym rozwoju oraz budowie silnego i szerokiego networku.   

Fundację założyła Ewa Paga, żona Lesława Pagi, która wraz z córką Pauliną bierze aktywny udział w wypełnianiu misji Fundacji. 

Więcej informacji na stronie www.paga.org.pl  


opublikowano: 2024-06-28
Komentarze
Polityka Prywatności