BRITISH AMERICAN TOBACCO

Strona www: www.bat.com.pl
Działalność: produkcyjna
Zasięg: europejski
Link do praktyk, staży: oferty praktyk
Oferty pracy: oferty pracy
Link do działu Kariera: dział Kariera

British American Tobacco Polska to jedna z większych firm międzynarodowych działających na rynku polskim. Pracuje u nas ponad 1200 osób, z czego ponad połowa zatrudniona jest w fabryce w Augustowie. Mimo że branża tytoniowa uważana jest za kontrowersyjną, nasi pracownicy zostają z nami przez lata.

British American Tobacco Polska jest częścią Grupy British American Tobacco – najbardziej międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 180 rynkach całego świata. 

Produkujemy wysokiej jakości wyroby tytoniowe, które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom milionów dorosłych konsumentów. Zajmujemy się wszystkimi obszarami naszego biznesu „od nasiona po dym z papierosa”. Początek działalności Grupy British American Tobacco datuje się na rok 1902.

Nasza firma stawia sobie za cel, by jej produkty najlepiej zaspokajały potrzeby dorosłych osób palących. Jednocześnie podkreślamy, że realizujemy nasze zamierzenia handlowe w sposób zgodny z racjonalnymi oczekiwaniami, jakie społeczeństwo może stawiać przed odpowiedzialnym producentem wyrobów tytoniowych w XXI wieku.


Komentarze
Polityka Prywatności