Dom Development

Strona www: domdevelopment.pl/
Działalność: produkcyjna
Zasięg: krajowy
Link do praktyk, staży: oferty praktyk
Oferty pracy: oferty pracy
Link do działu Kariera: dział Kariera
Facebook: facebook

Firma Dom Development S.A. funkcjonuje na rynku budownictwa mieszkaniowego od 1996 r. Od października 2006 roku akcje Dom Development S.A. są notowane na warszawkiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Baza kapitałowa zapewnia stabilność finansową firmy, bardzo dobrą płynność finansową i stanowi gwarancję dla wszystkich osób fizycznych i prawnych związanych z Dom Development. Stało się to możliwe dzięki napływowi kapitału popartego wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku nieruchomości.

Jesteśmy firmą deweloperską o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego - z sukcesami funkcjonujemy od 1996 roku.

Naszą misją jest wspieranie naszych Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a Ich zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. Do końca 2009 oddaliśmy do użytku ponad 14000 mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych. To 14000 zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszej rzeszy Klientów, oferujemy mieszkania i apartamenty różnych segmentów cenowych, od wysokiej jakości osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach łączących komfort i jakość wykonania po luksusowe apartamenty czy rezydencje o podwyższonym standardzie w najatrakcyjniejszych lokalizacjach.


Komentarze
Polityka Prywatności