profil_100.png


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Kariera - artykuły

Konferencja 'Strefa Zmian - życie zawodowe' -

Dział: kariera - pracaikariera.pl

11 marca (sobota) w Warszawie odbędzie się konferencja „Strefa Zmian – życie zawodowe”. To już III edycja konferencji pod szyldem #StrefaZmian. Konferencja skierowana jest do zarówno do osób, które poszukują nowych wyzwań w pracy etatowej, właścicieli mikrofirm, a także freelancerów.

Znakiem rozpoznawczym konferencji #StrefaZmian jest podział prelekcji na trzy strefy tematyczne. W edycji poświęconej zmianom w życiu zawodowym uczestnicy mają do dyspozycji Strefę „Etat”, Strefę „Własny biznes” oraz Strefę „Inspiracje”. W każdej ze stref jednocześnie odbywają się będę prelekcje zaproszonych ekspertów. To uczestnik decyduje, w których wystąpieniach weźmie udział. Co więcej – może o tym decydować spontanicznie, w trakcie konferencji.

Skąd pomysł na taką formułę wydarzenia? Pytamy o to pomysłodawców konferencji, czyli socjolożkę Jadwigę Korzeniewską (Laboratorium Zmieniacza) oraz psychologa Igora Rotberga (Psychologia Współczesna).

- Iskrą do działania były konferencje, w których sami braliśmy udział jako uczestnicy. Nie opuszczało nas wrażenie, że często na tego typu eventach uczestnicy i ich potrzeby nie są najważniejsze.  Stąd pomysł na stworzenie trzech stref tematycznych i na oddanie decyzji w ręce uczestników. Dzięki temu każdy uczestnik szyje program konferencji na miarę swoich potrzeb i możliwości.  – mówi Jadwiga Korzeniewska

- Poprzez trzy strefy tematyczne dajemy uczestnikom możliwość zdobycia konkretnej, fachowej wiedzy z różnych obszarów życia zawodowego. Jednocześnie łączymy ludzi o różnych potrzebach i historiach, którzy mają możliwość wymieniać się doświadczeniami i zawierać nowe znajomości. Jest to szczególnie cenne dla właścicieli małych i młodych biznesów. – dodaje Igor Rotberg

Wśród prelekcji znajdą się takie tematy, jak audyt kariery, zasady tworzenia dobrego CV, łączenie pracy etatowej z własną działalnością, prawne aspekty własnej działalności, organizacja pracy freelancera, budowanie silnej marki eksperckiej (także poprzez prowadzenie bloga), wycena własnych usług. Nie zabraknie także tematów trudnych jako wypalenie zawodowe czy też radzenie sobie w sytuacji kryzysu, porażki. W Strefie „Inspiracji” dodatkowo będzie można także posłuchać historii „z życia wziętych”, gdzie swoimi doświadczeniami dzielić się będą osoby, które odniosły sukces w realiach polskiego biznesu.

Szczegółowy program i bilety dostępne na: https://strefazmian3.evenea.pl 

dodane przez Igor


data ostatniej modyfikacji: 2017-02-17 16:31:15
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
220_300_pol.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura