Hewlett-Packard Polska

Działalność: produkcyjna, usługowa
Zasięg: światowy
Link do praktyk, staży: oferty praktyk
Oferty pracy: oferty pracy
Link do działu Kariera: dział Kariera

Czy lubisz wyzwania? Zależnie od potrzeb oferujemy kilkumiesięczne praktyki studenckie we wszystkich działach naszej firmy. Praktyki w HP to doskonały pomysł na start kariery zawodowej! Wnieś swoją pasję do HP. To co razem możemy osiągnąć przekroczy Twoje oczekiwania!

HP jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii, które prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Zajmuje sie opracowywaniem technologii i usług, które mogą pomóc przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów, wykorzystywaniu możliwości, spełnianiu aspiracji i realizacji marzeń. Dzięki nowym pomysłom i sposobom myślenia tworzy coraz prostsze, lepsze i pewne rozwiązania technologiczne, które stale przyczyniają się do poprawy sposobu życia i pracy.

Tylko HP ma tak kompleksową ofertę produktów wykorzystujących zaawansowane technologie. Obejmuje ona infrastruktury informatyczne, urządzenia kieszonkowe oraz superkomputery o największej na świecie mocy obliczeniowej. Znajdują się w niej również produkty i usługi z dziedzin takich jak fotografia i rozrywka cyfrowa oraz systemy obliczeniowe i systemy drukowania dla klientów indywidualnych. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy może znaleźć produkty, usługi i rozwiązania idealnie dostosowane do swoich potrzeb.

Komentarze
Polityka Prywatności