Szukam pracy / Dokumenty aplikacyjne / List motywacyjny - przykład

Pomocny przykład listu motywacyjnego...

Kraków, dnia 15.01.2011.

Anna Nowak
ul. Iksińska 1
30-355 Kraków
tel. 555 555 555
e-mail: anna.nowak@yahoo.com
Asystentka handlowa Nr ref DF/255/OJ/2005


LIST MOTYWACYJNY

W odpowiedzi na Państwa ofertę zamieszczoną na portalu "Pracuj.pl" z dn. 10.01.2011 pragnę zaproponować swoją kandydaturę na w/w stanowisko.

W chwili obecnej pracuję w firmie handlowej z branży FMCG na stanowisku asystentki specjalisty ds. handlu i marketingu. Do codziennie wykonywanych obowiązków należą m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie korespondencji handlowej (sporządzanie ofert handlowych w języku angielskim i francuskim, ich wysyłanie, odpowiadanie na zapytania Klientów), tłumaczenie i opracowywanie tekstów handlowych i marketingowych. Biorę również udział w przygotowywaniu akcji promocyjnych; mam istotny wkład w osiągnięty podczas ostatnich 6 miesięcy wzrost sprzedaży produktów naszej firmy, który był m.in. efektem wdrażanej strategii promocyjnej.

Moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe również związane są z handlem - jako przedstawiciel firmy X byłam odpowiedzialna za sprzedaż, mechanizmy promocyjno-handlowe oraz opiekę nad strategicznymi klientami firmy. Miałam okazję zyskać orientację w stosowaniu nowoczesnych technik handlowych i znacznie rozwinęłam swoje zdolności interpersonalne.

Z uwagi na moje dotychczasowe przygotowanie i wykształcenie - jestem absolwentką Marketingu i Zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Krakowie - sądzę, że będę w stanie sprostać obowiązkom związanym ze stanowiskiem asystentki działu handlowego w Państwa firmie.

Jestem osobą dynamiczną, zdyscyplinowaną, umiem zarządzać własnym czasem, czego dowodem może być fakt, ze zdołałam pogodzić wymagającą pracę w pełnym wymiarze godzin z kontynuowaniem studiów wyższych w trybie zaocznym. Potrafię radzić sobie z trudnymi zadaniami i zawsze staram się znajdować zadowalające rozwiązanie.

Decydując się na współpracę ze mną Państwa firma może zyskać:
  • entuzjastycznego i rzetelnego pracownika,
  • osobę lubiącą współpracę z innymi,
  • osobę ambitną i zorientowaną na dalszy rozwój zawodowy.

Z poważaniem
Anna Nowak


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Polityka Prywatności